بلوار فردوسی شهر جدید صدرا شیراز در استان فارس

بلوار فردوسی

نویسنده

بلوار فردوسی از سمت جاده قره پیری و جاده سردار سلیمانی (باجگاه) در ابتدای صدرا می باشد ولی از آنجا که اکثر تردد ورود و خروج صدرا از سمت جاده خلیج فارس می باشد و بلوار مولانا به عنوان مرکزیت شهر شناخته میشود در نتیجه بلوار فرودسی را به عنوان انتهای فاز یک صدرا می شناسند .

زمین ها در این قسمت نسبت به سایر مناطق صدرا ارزان تر می باشد .

از جمله مناطقی در اطراف این بلوار واگذار شده است ناحیه 100 هکتاری توحیدیان ، ناحیه 32 هکتاری ، ناحیه 80 هکتاری صنایع معادن ، 14 هکتاری و … می باشد که اکثر این زمین به صورت واگذاری مستقیم شرکت عمران بوده است .

یکی از موضوعات مهم قبل از خرید و فروش در این منطقه یعنی بلوار فردوسی صدرا آشنایی با پروانه ساختمان است که میتوانید مراحل دریافت آن را در این جا مطالعه کنید از آنجایی که شما احتیاج به یک تیم تخصصی دارید میتوانید به شرکت مشاورین پایا برج اطمینان کنید .

همچنین برای مشاهده نقشه صدرا و پلاک های آن میتوانید به برگه نقشه های صدرا مراجعه کنید . با کلیک بر روی این هایپرلینک کلیک کنید .

برای خرید و فروش زمین در شهر جدید صدرا شیراز استان فارس بلوار فردوسی میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید . همچنین میتوانید با دریافت مشاوره حرفه ای در زمینه ساخت و ساز با 09176865385 تماس حاصل فرمایید .

بلوار فردوسی صدرا به بلوار مولا صدرا و بلوار البرز میرسد و از سمت دیگر نیز این بلوار به بلوار فردوسی شرقی میرسد و همانطور که میدونی بلوار فردوسی شرقی در کنار باغ شهری های اهل بیت قرار دارد برای مطالعه بیشتر میتوانید به صفحه باغ ویلای اهل بیت سر بزنید . با کلیک بر روی این هایپر لینک به باغشهری های اهل بیت صدرا شیراز استان فارس هدایت میشوید . همچنین میتوانید در این صفحه به نقشه باغشهری های اهل بیت دسترسی داشته باشید همین طور میتوانید پلاک ها را با زوم کردن بر روی نقشه مشاهده بفرمایید تا خریدی مطمئن تر و بهتر داشته باشید میتوانید مشاوره تخصصی خود را از تیم ما دریافت کنید .