شهر صدرا

شهر صدرا

نقشه کلی

به زودی

مشاوره رایگان در زمینه اخذ پروانه ساختمانی

نقشه های شهر

نقشه صدرا

شرکت ما در راستای خدمت رسانی به عموم مردم شهر صدرا به ویژه مشاورین املاک و خریداران زمین و متقاضیان اخذ پروانه ساختمانی سایت و اپلیکیشن نقشه صدرا را تهییه نموده.

اپلیکیشن و سایت ما همیشه به صورت رایگان در اختیار مردم شریف شهر صدرا قرار خواهد گرفت و منبع درامد، هزینه ها و راه اندازی توسط شرکت پایا برج انجام می شود.

امکانات نقشه ها

نقشه ها به طور کلی به چند صورت مختلف با امکانات متفاوت تهییه شده است.

در این ورژن نقشه جدیدی همانند نقشه موجود در مشاور املاک آماده شده که دیگر نیازی به داشتن آلبوم نقشه همراه نیست.

جستجوی پلاک ها از امکانات جدید این نقشه می باشد.

البته نمایش لوکیشن و مسیریابی نیز در نقشه صفحه اول ارایه شده است.

نقشه اماکن مهم شهر صدرا نیز ارایه شده است که می توانید لوکیشن ادارات، بانک ها، دفاتر اسناد رسمی، مایحتاج روزانه مثل نانوایی ها را ببینید.

این مورد روز به روز کامل تر می شود.

در قشمت سایر نقشه ها شما می توانید نقشه های زمین های مشاع، نقشه ی مجتمع های مسکونی مهم به همراه تصاویر آن مجتمع، نقشه نواحی صدرا، حریم و محدوده شهر صدار را ببینید.

نقشه ها بر روی دو حالت نقشه ماهواره ای گوگل و نقشه ماهواره راه های open street map قابل مشاهده می باشد که در لایه گوگل شما می توانید وضعیت ساخت و ساز زمین و زمین های اطراف را ببینید.

شرایط استفاده از سایت و اپلیکیشن

تمام کاربران بایستی قوانین و مقرارت مربوط به این سایت را مطالعه کنند در غیر این صورت شرکت مشاورین پایا برج مسئولیتی در قبال نقشه ها و اطلاعات داده شده به کاربران را ندارد.

قوانین و مقررات

آموزش کار با نقشه ها

جهت استفاده بهتر از اپلیکیشن و سایت ما قسمت نقشه ها بهتر است آموزش نقشه ها را که به صورت یک کلیپ خلاصه گذاشته ایم ببینید.

لینک

پی دی اف صدرا ، پی دی اف صدرا ، pdf sadra ، pdf صدرا ، عکس صدرا ، عکس نقشه ها ،شهر صدرا ، پلاک های شهر صدرا ، پلاک های شهر صدرا ، پلاک های صدرا ، فاز یک صدرا ، فاز دو صدرا ، نقشه زمین های مشاع ، محلات صدرا ، ادارات صدرا ، نقشه ماهواره ای صدرا ، مجتمع های صدرا ، 

مهندس خلیلی