فاز یک شهر جدید صدرا شیراز بلوار ایران

بلوار ایران

نویسنده

ورودی بلوار ایران از فلکه سنگی می باشد و انتهای آن فلکه اسفار یا همان فلکه مسجد مسجد می باشد.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در رشته های معماری در این خیابان واقع شده است و لذا خیابانی نام آشنا برای دانشجویان رشته معماری می باشد که کافی شاپ ها و انتشاراتی ها برای دانشجویان در این خیابان واقع شده است.
بانک ملت صدرا نیز در این خیابان می باشد
به طور کلی نسبت به دانش و پاسداران و مولانا کم تردد تر است و لذا جای پارک به نسبت بهتری پیدا می شود اما باز هم مثل پارک تا حدودی وجودی دارد.
زمین های نگین صدرا یا همان نیروی انتظامی در جنوب ایران قرار دارد.
از فرعی های مهم می توام از خیابان دلگشا نام برد که از طرف دیگر به بلوار دانش می‌خورد.
درمانگاه فرزانگان در ایران ۵ واقع شده است.
از جمله نکات دیگر بلوار ایران می توان به تعدد مدارس در فرعی های این بلوار یاد کرد.
قدیمی ترین بازارچه صدرا یعنی بازارچه سهند که تا مدت ها بورس بازار صدرا بود در بلوار ایران واقع شده است اما هم اکنون این بازارچه بدون استفاده است.

خرید و فروش زمین

شرکت مشاورین پایابرج به علت دارا بودن سابقه در ساخت میتواند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در این امر خرید و فروش زمین یا آپارتمان در بلوار ایران باشد از آنجایی که شما باید از گذشته شهر و مشکلات و نکات مثبت بلوار جهت خرید یا فروش مناسب زمین خود آشنایی داشته باشید بهتر است به یک تیم تخصصی این امر را بسپارید .

پروانه ساخت

تخصص اصلی شرکت مشاورین پایا برج در گرفتن جواز ساخت است ما آماده هستیم تا به بهترین نحو ممکن با شرکت ها و اشخاص همکاری های لازم و مشاوره جهت گرفتن پروانه ساختمان انجام دهیم . اطلاعات تماس در سایت موجود است . میتوانید به پایین یا سمت چپ مراجعه فرمایید .

نقشه بلوار ایران

شما میتوانید برای دریافت نقشه های صدرا همرا با پلاک بندی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و از آنجا بر روی گزینه نقشه کلیک کنید .